Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Доставка та Оплата

• Можлива доставка транспортною компанією "НОВА ПОШТА".

• Вартість доставки від 50 грн (залежность) від міста та ваги замовлення.

• При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка БЕЗКОШТОВНО!

• Термін доставки - від 1 до 3 робочих днів.

• При відмові від замовлення за будь-якої причини, Вам необхідно буде оплатити вартість послуг транспортної компанії. Якщо товар виявився бракованим, то ми оплачуємо вартість доставки.

• Відправка замовлення здійсненого в суботу чи неділю, здійснюється в ПОНЕДІЛОК!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

• Ми працюємо по 100% передоплаті - замовлення відправляється лише ПІСЛЯ надходження коштів на рахунок. Будьте уважні при заповненні даних платежу - за Ваші помилки ми відповідальності НЕ НЕСЕМО!

• Повернення товару відбувається на протязі 14 днів з моменту його отримання згідно із Законом України про Захист прав споживачів.

• При поверненні товару необхідно надати усі документи, отримані при покупці. Товар, що повертається повинен мати товарний вид.

• Ми оплачуємо послуги транспортної компанії по доставці в її офіс у Вашому місті. Послугу транспортної компанії по доставці "до дверей" Ви оплачуєте самі.

• Готівкою

В одному з наших магазинів, отримавши перед тим професійну консультацію.

• Платіжними картками

Ви маєте можливість оплатити товар безпосередньо в магазині за допомогою будь-яких платіжних карток.

• Послуга наложений платіж

Являється платною та складає 2 % від вартості покупки.